مدارس مجارستان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مجارستان
  4. chevron_right
  5. مدارس مجارستان

مدارس مجارستان

مدارس آمریکایی مجارستان

مدارس مجارستان ، تحصیل در مدارس آمریکایی و اروپایی مجارستان با متدد روز دنیا

  • مدرسه بی ام ای
  • مدرسه بین المللی انگلیسی بوداپست
  • مدرسه بین المللی آمریکایی

مدارس مجارستان ۱

مدارس مجارستان ۲

مدارس مجارستان ۳

مدارس مجارستان

مدارس مجارستان

مدرسه بی ام ای در مجارستان

مدرسه بی ام ای که وابسته به دانشگاه فنی و مهندسی بوداپست است و در نزدیکی همین دانشگاه در منطقه ۱۲ در بودا واقع شده است ، از سال گذشته شروع به پذیرش دانش آموز خارجی به زبان انگلیسی نموده است.

شهریه مدرسه بی ام ای در حال حاضر ۵۰۰۰ دلار است و امکانات پانسیون کامل و خوابگاه ندارد و دانش آموز باید شخصا خانه اجاره نماید.

مدرسه بین المللی انگلیسی بوداپست در مجارستان

مدرسه بین المللی انگلیسی بوداپست مجارستان در منطقه ۱۲ شهر بوداپست که یکی از بهترین مناطق است واقع شده است و دارای امکانات خوب آموزشی به زبان انگلیسی با پانسیون کامل برای دانش آموزان خارجی است.

شهریه این مدرسه سالیانه ۱۶۰۰۰ دلار است و دانش آموز حداقل باید ۲ سال ثبت نام نماید و دانش آموزان ایرانی را صرفا برای ثبت نام در سال آخر دبیرستان نمی پذیرد.

دانش آموز برای مشخص شدن سطح علمی باید حتما در امتحان تعیین سطح علمی و زبان انگلیسی شرکت نماید.

مدرسه بین المللی آمریکایی در مجارستان

مدرسه بین المللی آمریکایی مجارستان بصورت شبانه روزی و بین المللی است و در کلیه مقاطع خدمات تحصیلی ارائه می دهد و حومه شهر بوداپست در مسیر اتوبان بوداپست وین قرار گرفته است و شهریه آن سالیانه ۸۰۰/۱۹ دلار است.

برای ثبت نام در مدرسه بین المللی آمریکایی مجارستان دانش آموز باید قبل از ماه جولای اقدام نماید و در امتحان زبان انگلیسی و مصاحبه شرکت نماید تا مقطع تحصیلی دانش آموز مشخص شود.

این مدرسه دارای فضای آموزشی بسیار بزرگ و خوب با امکانات پانسیون شبانه روزی است. در حال حاضر این مدرسه نامه تضمین برای صدور ویزای تحصیلی صادر نمی کند.

مدرسه سفارت ایران در مجارستان

مدرسه سفارت جمهوری اسلامی ایران در بوداپست

سفارت جمهوری اسلامی ایران در میدان مسکوواتر خیابان بیلبو اوت بوداپست یک دبستان کوچک با سه اتاق آموزشی دارد که دارای امکانات آموزش برای کودکان تا مقطع پنجم دبستان است ولی با پذیرش دبستان مدرسه سفارت ایران در مجارستان اداره مهارجرت مجارستان به دانش آموز ویزای تحصیلی نمی دهد. شهریه دبستان مدرسه سفارت ایران در مجارستان طبق تعرفه آموزش و پرورش ایران در حدود ۲۰۰۰-۱۰۰۰ دلار در سال است.

زوج هایی که مشغول به کار در کشور مجارستان می باشند و یا شاغل به تحصیل در مجارستان می باشند:

می توانند فرزندان خود را مدرسه سفارت ایران در مجارستان برای دره های انتدایی ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است مدرسه سفارت ایران در مجارستان نحوه تدریس به دانش آموزان و نحوه امتحانات آخر سال مدرسه سفارت ایران در مجارستان زیر نظر وزارت آموزش و پرورش جمهموری اسلامی ایران انجام می پذیرد و مدرک اخذ شده هر سال مورد تایید وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران و آموزش و پرورش کشور مجارستان می باشد. بعد از به اتمام رسیدن دوره دبستان دانش آموزان موظف به تایید مدارک خود در آموزش و پرورش کشور مجارستان می باشند تا بتوانند در مقاطع تحصیلی بالا تر در مجارستان تحصیل نمایند.

دانش آموزان مقاطع بالاتر که می خواهند در مدرسه سفارت ایران در مجارستان تحصیل نمایند می توانند از مدارس اینترنتی وابسته به آموزش و پرورش ایران استفاده نمایند و یا در مقاطع بالاتر دانش آموزان باید به مدارس بین المللی انگلیسی زبان در شهر بوداپست کشور مجارستان مانند مدارس زیر مراجعه نمایند:

–               American International School

–               British School

–               BME international School

مدارک مدارس بین المللی شهر بوداپست مجارستان مورد تایید وزارت آموزش و پرورش جمهموری اسلامی ایران می باشد. پس از اتمام این دوره دانش آموزانی که قصد بازگشت به ایران را دارند ابتدا باید پس از تشکیل پرورنده تحصیلی در سفارت ایران در مجارستان نسبت به تایید مدارک خود در ایران اقدام نمایند.

آموزش زبان مجاری مجارستان

معرفی آموزشگاههای معتبر تدریس زبان مجاری کشور مجارستان

موسسات آموزش زبان مجاری در مجارستان

با توجه باینکه مردم کشور مجارستان به زبان مجاری صحبت می کنند و افرادی ازجامعه مسن تر جامعه نیز به زبانهای روسی و آلمانی آشنایی دارند ، به تمامی دانشجویانی که قصد دارند در آینده در کشور مجارستان زندگی کنند و یا فعالیت تجاری در این کشور داشته باشند توصیه می گردد زبان مجاری را نیز در اوقات فراغت در کالجها و مؤسسات آموزشی زبان مجاری مجارستان بگذرانند تا بتوانند هر چه سریعتر با این زبان آشنا شوند. معمولا کسانیکه که در خود محیط کشور زبان آن کشور را یاد میگریند، پیشرفت سریعتری در ضمینه یادگیری زبان آن کشور دارند.

شهریه دوره زبان مجاری کشور مجارستان در اینگونه مؤسسات آموزش زبان در کشور مجارستان معمولا ۲۰۰-۱۰۰ یورو می باشد.

موسسه آموزش زبان مجاری اینترکلوب

موسسه آموزش زبان مجاری اینتر کلوب مجارستان یکی از کلاسهای آموزشی زبان مجاری است در بوداپست مجارستان که معمولا کلاسهای فشرده و نیمه فشرده زبان مجاری برگزار می نماید.

دوستان باید توجه داشته باشند صرف تحصیل در این کلاسهای آموزشی اقامتشان تمدید نمی گردد زیرا اینگونه موسسات قادر به گرفتن اقامت تحصیلی مجارستان برای دانشجویان خارجی نیستند.

مؤسسه آموزش زبان مجاری خانم النا

موسسه زبان مجاری خانم النا یک موسسه خوب آموزشی برای فراگیری زبان مجاری در شکور مجارستان  است

که کلاسهای نیمه خصوصی دوره های زبان مجاری برگزار می نماید

و کلاسهای آموزشی آن معمولا ۳ الی ۵ نفره است و ماهیانه حدود ۱۷۰ یورو هزینه آموزش زبان مجاری موسسه آوزش زبان خانم النا است.

کسانی که مایلند در کشور مجارستان زندگی و تجارت نمایند باید ابتدا زبان مجاری فرا گیرند

و این مورد یکی از الزامات موفقیت در زندگی و تجارت در کشور مجارستان می باشد.

مهد کودک هپی کیدز مجارستان

مهد کودک هپی کیدز مجارستان در منطقه ۱۲ بوداپست و در خیابان فدور اوتسا در یک منطقه بسیار زیبای ویلایی در شهر بوداپست مجارستان واقع شده است

و دارای ۲ طبقه با امکانات آموزشی بسیار خوب برای کودکان می باشد.

این مهد کودک اینترنشنال بوده و به زبان انگلیسی است و کودکان بالای ۳ سال را می پذیرد و شهریه این مهد کودک ۳۰۰ یورو در ماه می باشد.

مهد کودک هپی کیدز مجارستان محیط  بسیار امن برای کودکان  زوج هایی می باشد که در مجارستان شاغل هستند

و یا مناسب برای کسانی که به صورت دانشجویی برای تحصیل در مجارستان آمده اند

و زمان کافی برای مراقبت از کوکان خود را در ساعات اداری و یا ساعات که در دانشگاه های شهر بوداپست مجارستان هستند را ندارند.

مهد کودک هپی کیدز مجارستان

از بهترین کادر مربیان آموزش دیده در زمینه کوکان بهره مند است

که به زبان های انگلیسی و مجاری تسلط کافی را دارند و به بهترین نحو ممکن با کوکان ارتباط برقرار میکنند.

برنامه های آموزشی متنوع در زمینه بالا بردن ضریب هوشی کوکان، ایجاد خلاقیت در کودکان به همراه راهکارهای علمی بر پایه روانشناسی کودک ، اماده سازی کودکان جهت تصیل در مقاطع دبستانی ، برنامه های دقیق تغذیه متناسب با شرایط کودکان تحت نظر پزشک تغذیه کودکان ، ایجاد مسئولیت پذیری ، تشخیص و  از بین بردن ناهنجاری های سنین کودکی زیر نظر مربیان مجرب و … جزو وظایف مهد کودک هپی کیدز مجارستان می باشد.

ظرفیت پذیرش مهد کودک هپی کیدز مجارستان:

محدود می باشد ، برای ثبت نام حتما باید به صورت حضوری و یا تلفنی با مهد کودک هپی کیدز مجارستان در شهر بوداپست هماهنگی لازم انجام شود.

مهد کودک هپی کیدز مجارستان :

برای ثبت نام نیاز به اطلاعات دقیق در مورد شرایط فعلی کودکان دارد

تا بتواند با بهره گیری از این اطلاعات بهترین برنامه را برای کودکان تنظیم کند.

 

با کلیک بر روی آیکون واتس آپ سئوال خود را از مشاورین ما بپرسید ، مشاوره ما رایگان می باشد

و یا میتوانید از طریق منو فرم ثبت نام آنلاین ما را پر کرده و منتظر تماس ما باشبد

همچنین میتوان از طریق قسمت تماس با ما ، به صورت تلفنی و یا حضوری از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

راهنمای سریع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست